Koncert Otwartych Serc – podsumowanie

I Charytatywny Turniej Koncert Otwartych Serc mamy za sobą. Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli bawić się razem z nami. Szczególnie tym, którzy zasili puszki pieniędzmi ze zbiórki i z aukcji w czasie koncertu. 
Sebastian Wątroba I Magdalena Dudzic wspaniale prowadzili konferansjerkę, a kto nie słyszał najnowszej piosenki Magdaleny, niech żałuje.
Pięknie zaśpiewały zespoły COSMO, DISCOBOYS, INESS, LAST MINUTE, MEFFIS, MENAGO, MENELAOS. Świetny występ ALEXA, który przyleciał do nas specjalnie z Rzymu. Na zakończenie zaśpiewał od serca jak tylko Włoch potrafi Luigi Pagano.
Kierujemy podziękowania za wsparcie w organizacji i ogarnięciu koncertu do Katarzyny Katki oraz za współpracę do Fundacji Podaj Rękę Małemu Przyjacielowi.
Dziekujemy Urzędowi Miasta i naszym jordanowskim radnym oraz władzom Gminy Jordanów za udzielenie finansowego wsparcia dla tej imprezy.
Dziękujemy za życzliwość i pomoc Galerii Jordanowskiej.
Za wsparcie finansowe naszemu Bankowi Spółdzielczemu, Kopalni Kamienia Osielec Sp. Z O.O i wszystkim, którzy również  wsparli finansowo to wydarzenie.
Wszystkim wolontariuszom, którzy z dużym zaangażowaniem zbierali pieniądze dla Igora, Kacpra i Patryka. Już w krótce podamy wysokość zebranej kwoty. Komisja musi się zebrać i spisać odpowiedni protokół. 
Podziękowania również dla reportera Roberta Sojki, który przygotowuje dla nas film z całej imprezy.

Wolontariusze do puszek zebrali 9257, 35 zł. Pieniądze zostały podzielone i przelane na trzy subkonta, aby mogły służyć naszym trzem chłopcom: Igorowi, Kacperkowi i Patrykowi.

 

Dodaj komentarz