Jordanowska Paczka z Sercem 2018

Po raz trzeci ruszamy z naszą Jordanowską Paczką z Sercem. Na naszej stronie http://inspiracjajordanow.pl/ w zakładce Jordanowska Paczka z Sercem 2018 podany jest wykaz rodzin i lista potrzeb, tak jak w latach poprzednich. I tak jak w poprzednich  latach bardzo liczymy na  wrażliwe serca mieszkańców naszego miasta i ich pomoc w przygotowaniu świątecznych paczek dla potrzebujących.

Wiemy, że równolegle rusza znana chyba wszystkim Szlachetna Paczka, która od tamtego roku obejmuje też rodziny z naszego powiatu. Nie dublujemy się w pomocy, a uzupełniamy.

Mamy świadomość, że inflacja u każdego z nas podroży przygotowanie Świąt Bożego Narodzenia, ale dla samotnych, starszych, czy rodzin w której jest choroba, te wydatki są jeszcze trudniejsze do poniesienia.

Ludzie proszą o podstawowe produkty żywnościowe i artykuły chemii gospodarczej. Niekiedy są prośby o ściereczki kuchenne, ręczniki, skarpety i podobne.

Dajmy trochę serca innym, by przynajmniej w tym świątecznym czasie było im trochę lżej z ich problemami.

Odpowiednią listę potrzebujących zamieściliśmy już w zakładce Jordanowska Paczka z Sercem 2018 – http://inspiracjajordanow.pl/jordanowska-paczka-z-sercem-2018/

Dodaj komentarz